Newsletter

up-to-date.pl on Facebook

Blog

E-media relations bez tajemnic - nowe szkolenie już w maju

Tym razem będziemy mówić o sztuce komunikowania się z mediami za pomocą Internetu (i niekoniecznie tylko za pomocą e-maila ;-)) - czyli E-MEDIA RELATIONS - KOMUNIKACJA Z MEDIAMI W DOBIE INTERNETU.

Cała prawda o Facebook'u

"Cała prawda o Facebook'u" - właśnie pod takim hasłem przebiegło szkolenie o wykorzystaniu tzw. "social media" w nowoczesnym marketingu. 15 osób otrzymało potężną dawkę wiedzy o możliwościach marketingowych serwisów społecznościowych, sposobach na zaistnienie marki w Facebooku i Naszej-Klasie oraz o sile oddziaływania Internautów. Było konkretnie, było praktycznie, było bardzo ciekawie :-).

Pierwsze szkolenie - SOCIAL MEDIA NA USŁUGACH FIRM

Udało się :-). Bardzo miło nam poinformować, że z wraz z końcem marca ruszy przedsprzedaż naszych pierwszych szkoleń. W kwietniu planujemy dwa wydarzenia warsztaty z wykorzystania social media w komunikacji firmowej oraz z e-media relations. Oba warsztaty odbędą się w Poznaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami warsztatów.

up-to-date na Facebooku

Uruchomiliśmy konto firmowe na Facebook’u. Wszystkich chętnych zapraszamy do przyłączenia się i śledzenia naszej aktywności.

Podobno najgorzej jest zacząć...

.. a potem to już tylko POD górkę ;-). Tak więc po dłuuuugim czasie przygotowań, rozmów, ustaleń, nieprzespanych dni, po niezliczonych spotkaniach i hektolitrach czekolady / kawy stało się. UP-TO-DATE ruszyło - szampan otwarty, po bąbelkach śladu nie ma, więc zabieramy się do pracy.